Кристиано Роналдо ще бъде разследван от Професионалната лига на Саудитска

...

В Саудитска Арабия ще разследват Роналдо за неприличен жест

Кристиано Роналдо ще бъде разследван от Професионалната лига на Саудитска Арабия. Той се разписа в девети следващ дуел за Ал Насър при успеха с 3:2 като посетител над Ал Шабаб. Успехът приближи " синьо-жълтите " на 4 точки от водача Ал Хилал. Роналдо откри резултата още във втората минута от дузпа, само че Яник Караско изравни в добавеното време на втората част. Герой за Ал Насър се трансформира Таликс, който с две попадения през втората част донесе триумфа на отбора.

След края на дуела Роналдо бе очевидно подразнен от виковете " Меси, Меси ", които се чуваха от трибуните. Той първо демонстративно уточни ухото си, а по-късно с нов жест с ръка към почитателите и слабините си. Именно това е повода, която води до следствието от страна на Професионалната лига.